Szpic wilczy

Szpic wilczy

Szpice wilcze trafiły do nas nie przypadkowo. Swego czasu hodowaliśmy bernardyny i potrzebny był nieduży, czujny pies, żeby pobudzić nasze kolosy. Szpic spełnił swoje zadanie w stu procentach. Okazał się wspaniałym, błyskotliwym psem pełnym radości i wigoru. Swoją drogą to niezły cwaniak, potrafiący zadbać o siebie. Jest łatwy w szkoleniu (w cyrku zawsze występowały szpice i pudle), ułoży go nawet dziecko. Nadaje się zarówno dla osób młodych jak i starszych. Kocha swój teren ponad życie, jest czujnym stróżem, posiada wrodzoną nieufność do osób obcych…

Nasza hodowla zaczęła się w 1989 roku kiedy to trafiła do nas nasza pierwsza suczka Dalba od Bajera. Jej córka Indra Patland II (13 CWC,2 CACIB) nie pobita na ringach wystawowych dała całą plejadę championów i interchampionów. Rabuś Patland II syn Indry, vice zwycięzca Europy z 2000 roku (przegrał tylko z trzykrotnym zwycięzcom świata) był pierwszym interchampinem tej rasy w Polce. Nasza hodowla wielokrotnie zdobywała tytuły najlepszej hodowli na wystawach klubowych. Można by długo wymieniać tytuły, nagrody, dyplomy uznania…nie sposób tu wymienić wszystkich.

Wspomnę tylko o wybitnych przedstawicielach z naszej hodowli, które dały nam tyle satysfakcji i radości na ringach wystawowych i na codzień.CH.Pl Camorra Patland II, Ruletka, Athena Apokalipsa (córka Ruletki) wielokrotna zwyciężczyni klubu. Syn Indry i Rabusia, wielokrotny zwycięzca wystaw także klubowych, zwycięzca z Berlina Logan Scott Patland II. Azalia Patland i Armani też szczyciły się pięknymi osiągnięciami wystawowymi także ze zwycięstwami wystaw klubowych. Niedługo na ringach pojawią się dzieci Armaniego, życzę im wielu wspaniałych sukcesów. Należało by wymienić jeszcze wiele psów, choćby nawet Lugera, Alladyna, Odessę czy Toscę…przepraszam, że nie wymieniłem wszystkich. Pozdrawiam serdecznie i wystawców i przyszłych nabywców naszych szczeniąt. Życzę dużo radości z hodowli tej niewątpliwie pięknej i wspaniałe rasy.

Logan Scott Patland II
Ch.Pl.Logan Scott Patland II o.Ch.Pl Rabuś Patland II m.Camorra Patland II Hodowca i właściciel Andrzej Kuncewicz.
Azalka Patland II
Azalka Patland II

Ch.Pl Azalka Patland II o.Ch.Pl.Rabuś Patland II m.Ch.Pl.Atena Apokalipsa (córka Ruletki Patland II) Właściciel i hodowca Andrzej Kuncewicz.

Logan Scott Patland II
Logan Scott Patland II
Odessa Patland II
Odessa Patland II
www.leczeniehemoroidow.com.pl www.pamiec.org www.rzesy.net