Światełko do torebki

Światełko do torebki

Światełko do torebki
Poprzedni

Waga: 41 g
Wymiary: Średnica: 7 cm; Wysokość: 2 cm
Materiał: Plastik

Światło SOI, to pierwsze na świecie automatyczne światło nie tylko do torebki.

Lekkie i estetyczne – sprawia, że największa ciemność nie jest problemem. Możesz je mieć zawsze przy sobie by czuć się pewnie i bezpiecznie.

SOI to oryginalny i jakże praktyczny prezent dla aktywnych. Dla tych, którzy sporo czasu spędzają w podróży, pomaga odnaleźć poszukiwaną rzecz w ciemnych pomieszczeniach. Pięknie i estetycznie wykończony z dbałością o każdy szczegół – by na długo zapaść w pamięci, by stać się ekskluzywnym i zarazem praktycznym upominkiem biznesowym.

A trwałe, laserowe logo pozwoli na długo pamiętać o darczyńcy!

Do produkcji światła SOI używa się przyjaznych środowisku materiałów. Wykonane wyłącznie w Europie, w Niemczech. Dzięki innowacyjnej technologii wysoko wydajne diody święcące zapalają się tylko, kiedy są potrzebne. SOI to gwarancja wysokiej jakość produktu. Światło SOI powstaje ręcznie. Produkcja odbywa się we współpracy z organizacją dla młodych, pokrzywdzonych ludzi, a także niepełnosprawnych. To sprytne rozwiązanie spełnia swoją rolę eliminując zużycie energii do minimum. Możliwość wymiany baterii czyni SOI towarzyszem na długi czas.

Produkt posiada Certyfikat Niebieski Anioł „Blue Angel” – najstarszy europejski certyfikat dla produktów przyjaznych środowisku. Znak ten jest umieszczony na wyrobach bezpieczniejszych od innych wyrobów tego samego rodzaju, uznanych w danej grupie wyrobów za liderów środowiskowych, między innymi dzięki wykorzystaniu w opakowaniach tektury nadającej się do recyklingu.

www.leczeniehemoroidow.com.pl www.pamiec.org www.rzesy.net